FANDOM


agnieszka caban napisał(a):

Witam! tu jeszcze raz ja z wiesciami o festiwalu, wydaje mi się, o ile jest to jeszcze możliwe, że mozna podać do wiadomosci informacje w takiej formie:

Władze Miasta Lublina wraz z Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na trzydniowy festiwal kultury romskiej- Lubelskie Spotkania z kulturą Romów "Taboriada", który odbędzie się 3,4 oraz 5 sierpnia 2006 w Lublinie.W programie przewidziane są: występy romskich zespołów muzycznych, grających tradycyjną, romską muzykę, pokazy tradycyjnych cygańskich zawodów, warsztaty tańca romskiego, wystawy fotograficzne i etnograficzne, przejazd taboru ulicami miasta.

W koncu nie wiem czy z Toba uzgadniałam to, czy z Twoją koleżanka z koła ale byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktos z was mogł mi pomoc i przesłac tę wiadomosc informująca o festiwalu, tak jak uzgadnialiśmy , tam gdzie jest to mozliwe, a najlepiej do osob zaintereseowanych tym tematem. odpisz i powiedz jakto wygląda... pozdrawiam serdecznie


Brakuje mi tu: adresu strony z info - co o której będzie, adresu organizatora, jakiejś wizualizacji (baner, plakat), kosztów wstępu/biletów lub ich braku,Informację zamieszczamy w miejscach:

  • info na stronę
  • ngo.pl
  • grupy dyskusyjne

...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.