Fandom

Students

Gdansk University/Taboriada

< Gdansk University

1,331pages on
this wiki
Add New Page
Talk0 Share

agnieszka caban napisał(a):

Witam! tu jeszcze raz ja z wiesciami o festiwalu, wydaje mi się, o ile jest to jeszcze możliwe, że mozna podać do wiadomosci informacje w takiej formie:

Władze Miasta Lublina wraz z Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na trzydniowy festiwal kultury romskiej- Lubelskie Spotkania z kulturą Romów "Taboriada", który odbędzie się 3,4 oraz 5 sierpnia 2006 w Lublinie.W programie przewidziane są: występy romskich zespołów muzycznych, grających tradycyjną, romską muzykę, pokazy tradycyjnych cygańskich zawodów, warsztaty tańca romskiego, wystawy fotograficzne i etnograficzne, przejazd taboru ulicami miasta.

W koncu nie wiem czy z Toba uzgadniałam to, czy z Twoją koleżanka z koła ale byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktos z was mogł mi pomoc i przesłac tę wiadomosc informująca o festiwalu, tak jak uzgadnialiśmy , tam gdzie jest to mozliwe, a najlepiej do osob zaintereseowanych tym tematem. odpisz i powiedz jakto wygląda... pozdrawiam serdecznie


Brakuje mi tu: adresu strony z info - co o której będzie, adresu organizatora, jakiejś wizualizacji (baner, plakat), kosztów wstępu/biletów lub ich braku,Informację zamieszczamy w miejscach:

  • info na stronę
  • ngo.pl
  • grupy dyskusyjne

...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki